Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 04 травня 2016 03:19
влажность:

давление:

ветер:


Публікації: Черкаси

На Драбівщині назріває “земельний” скандал: сім'ям учасників АТО не виділяють землю

На Драбівщині назріває “земельний” скандал: сім'ям учасників АТО не виділяють землю

ЧЕРКАСИ. 29 квітня. УНН-Центр. Понад 15 сімей учасників АТО у селі Білоусівка Драбівського району подали заяви на отримання земельних ділянок, втім чиновники затягують процес виділення землі. У проблемному питанні розбирався кореспондент .

Матері та дружини учасників антитерористичної операції (дехто з яких досі перебуває на Сході) неодноразово зверталися до Драбівського відділу земельних ресурсів щодо отримання 17 гектарів землі у межах села, проте їх постійно відправляють на “дооформлення документів”.

“Мені один раз відмовили, потім інший. Третього разу дали якісь невідомі папірці і сказали переробляти документи. Я від самого початку зрозуміла, що нас “посилають” і землю не дадуть. Мовляв, вони вже розподілені. І як ви думаєте, між ким? Навіть не між місцевими людьми. Погодили виділення землі родинам учасників АТО з Катеринопільського, Черкаського, Кам'янського районів. Земля на Драбівщині?! Вона їм тут треба?”, - обурилася матір бійця Алла Костюк.

За словами сільського голови с.Білоусівка, він систематично телефонує до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області і запитує, на якому етапі розгляд справ заявників. Єдина відповідь, яку йому на сьогодні вдалося отримати, - “Подзвоніть пізніше”.

Зрозумівши, що у чиновницьких кабінетах вони не знайдуть правди, матері і дружини військовослужбовців вирішили звернутись за допомогою до депутата обласної ради Олександра Короткова. Він, у свою чергу, зустрівся з членами родин.

“На сьогодні питання виділення землі бійцям АТО тримає під контролем особисто Президент України Петро Порошенко. Якщо місцеві чиновники вам конкретно нічого не говорять, то потрібно звертатися до керівництва області. Давайте почекаємо офіційної відповіді від Головного управління Держгеокадастру. Якщо не схвалять виділення землі, готуємо новий пакет документів і добиваємось потрібного нам результату”, - наголосив Олександр Коротков.

Кореспондент УНН-Центр зателефонував до Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області і поцікавився станом розгляду вищезгаданих справ.

З'ясувалося, що вчора відбулось засідання комісії щодо заяв драбівчан.

“Ви запитували про Олега Коваля. То йому відмовили, бо він неправильно оформив документи. У заяві він пише, щоб йому виділили 2 гектари землі, а у документах подає 1,84 гектарів. Крім цього, зазначена ділянка знаходилася в оренді ТОВ “Ноздренко”. Тому питання потрібно вирішувати з керівництвом цього підприємства. Родини учасників АТО повинні всі ці деталі з'ясовувати з місцевим керівництвом, а потім надсилати документи в область”, - повідомила спеціаліст зі зв'язків з громадськістю ГУ Держгеокадастр в Черкаській області Надія Білоус.

Додамо, що, відповідно до частини 7 статті 118 Земельного кодексу України, розгляд заяви щодо надання землі мав відбутися у місячний термін. Після цього учасники АТО мали б отримати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або пояснення щодо відмови у його наданні.

Джерело: https://dunrada.com.ua/category/kakhovka-news


Коментарі