Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 червня 2016 21:01

влажность:

давление:

ветер:

Про Агентство

Інформаційне агентство "Українські національні новини" ("УНН") - незалежне українське інформаційне агентство, що спеціалізується на ексклюзивних новинах політичного, економічного і соціального життя України, інших країн світу та інформаційному супроводі аналітичними коментарями виступів представників політичної, економічної і культурної еліт держави, головних подій в країні. Власні аналітичні матеріали, авторські журналістські розслідування, ексклюзивні інтерв'ю.

УНН - в режимі реального часу випускає 17 стрічок новин, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Агентство загалом виробляє більше 600 новин на добу.

УНН - інформаційне підприємство зі 100-відсотковим приватним капіталом, створене групою професіоналів у сфері інформаційних технологій, інформаційного консалтингу і медіа.

УНН - Центр аналізу і обробки політичної, економічної, медичної і соціальної інформації. Агентство випускає ряд інформаційних продуктів різного напряму і періодичності (від щоденної до щотижневої). Стандартні пакети інформаційних послуг доповнюються виконанням індивідуальних замовлень, аналітичних досліджень, створенням інформаційно-аналітичних і інших матеріалів.

Організація і проведення прес-конференцій: УНН володіє єдиним в Україні спеціалізованим медіа-холом VIP-класу. Його унікальність полягає в тому, що в одному місці сконцентровані всі можливі сучасні технології для зручності ньюсмейкерів і журналістів: професійна система подачі звуку і відео, спеціальні програми освітлення, що дозволяють коректувати зображення, унікальна конференс-система, ноутбуки і безпровідний Інтернет, можливість запису звукового і відеорядів на будь-які носії, можливість одночасного синхронного перекладу на 6 мов, проведення відеовключень, трансляції відео- і звукового сигналу в мережу Інтернет, ТБ і радіо. Ексклюзивний дизайн, авторські меблі, система безпеки, зручне розташування.

УНН – індивідуальний інформаційний консалтинг, кризовий консалтинг, створення і використання різних інформаційних і комунікативних технологій, інформаційних стратегій, контент-аналіз, інформаційний аудит, аналітика, інформаційні і PR-кампанії “під ключ” з використанням власного медіа-холу і технічної бази відео і аудіо виробництва.

Успішну роботу інформаційної служби забезпечує команда відомих журналістів, які мають високу професійну репутацію і вагомий досвід співпраці з вітчизняними і міжнародними ЗМІ, провідними експертами, політиками, представниками еліт України.

Головний принцип нашої роботи - абсолютна незалежність, неупередженість, подача виключно перевіреної інформації з першоджерел. Ми не підтримуємо інтереси жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою споживачів нашої інформації. Ми працюємо за кращими стандартами світової інформаційної і ділової журналістики.
Команда "Українських національних новин" абсолютно переконана – "Обізнаність громадян єднає країну".

Свідотство